O katRande

Hľadanie partnera prostredníctvom katRande

Naša spoločnosť je čoraz viac pluralitná. Názory a presvedčenia aj na základné otázky života sa čoraz viac rôznia. Presvedčených a praktizujúcich katolíkov už nie je možné nájsť všade. Internet sa stal súčasťou našich životov a tiež dôležitým prostriedkom pri hľadaní partnera. Nie ako posledná voľba - ale ako dobrý doplnok. Božie cesty sú nevyspytateľné. 

Jednoduchá, ale vzrušujúca

Stránka katRande je nenáročná na používanie: je ľahké sa v nej vyznať, aj keď ma niekto len malo skúsenosti s počítačom alebo internetom. Ako člen môžete nazrieť do iných profilov, hľadať podľa určitých kritérií, ľubovoľne kontaktovať druhých, zúčastňovať sa na diskusiách k rôznym témam vo fóre, dozvedieť sa o rôznych udalostiach a akciách alebo ich aj sami zverejňovať. Naše kresťansky motivované testovanie zhody medzi členmi Vám ukáže, kto by sa k Vám najlepšie hodil. A ak niekto, kto je  Vám obzvlášť sympatický, tiež zdieľa Vaše sympatie, tak Vás o tom vieme diskrétne informovať. A kto chce, môže prostredníctvom našich sesterských stránok spoznať tiež slobodných katolíkov v iných stredoeurópskych krajinách.

Anonymne a seriózne 

Vami zvolené používateľské meno a vlastná online poštová schránka Vám nechávajú na vyber, či a kedy niekomu sprostredkujete Vaše osobné údaje. Vďaka intenzívnemu nasadeniu nášho tímu Vám zaručujeme absolútnu serióznosť a diskrétnosť.

Tu ste správne!

Áno, práve Vy! Táto stránka je vytvorená pre ľudí ako ste Vy – ľudí, ktorí túžia po partnerovi na cely život, ľudí, ktorí majú veľké plány a trúfajú si na krásne dobrodružstvo založiť si vlastnú rodinu a uznávajú pritom kresťanské hodnoty. Nebojte sa, len to skúste! Hľadanie partnera na internete sa stalo samozrejmosťou a je viac ako len poslednou zálohou. Jednoducho to skúste. Je tu niekto, kto na Vás čaká!

Dôvera v Boha

Už Goethe povedal: "Boh nám dáva oriešky, ale neotvára ich". Viera v Boha a osobná iniciatíva nie sú v rozpore, pretože Boh sa spolieha na náš záväzok, dosahovať vytúžené ciele v našom živote. Táto webová stránka je jedna z mnohých spôsobov, ako spoznať nových ľudí. Boh pracuje všade a pôsobí tiež cez Internet. Aj Vy využívajte možnosti, ktoré Vám ponúka táto katolícka, anonymná a dômyselná platforma na úrovni! Nemáte čo stratiť, len získať.

Nájsť partnera pre život


Stať sa členom