Aké sú pravidlá, aby ste boli viditeľni v spoločenstve katRande?

Každý užívateľ, bez ohľadu na to, či je nový, aktívny alebo pasívny člen, musí spĺňať nasledujúce požiadavky, aby bol jeho profil viditeľný v spoločenstve katRande:

    1. Vyplniť všetky požadované údaje v profile O mne (označené *)
    2. Vyplniť všetky požadované údaje v Dotazníku (označené *)

Ex členovia a blokovaní členovia sú pri predvolenom nastavení neviditeľní.

Je profilová fotografia povinná, aby bol člen viditeľný?

Nie, profilová fotka nie je povinná, ale výskumy dokazujú, že profil s fotografiou je niekoľkonásobne viac navštevovaný ako bez fotografie.

Čo robiť, ak zabudnete svoje užívateľské meno alebo heslo?

Po prihlásení na katRande kliknite na Zabudli ste heslo? alebo kontaktujte administrátora stránky: office@katRande.org


Aký je rozdiel medzi statusom nový člen, pasívny člen, aktívny člen, ex člen?

Noví členovia sú tí, ktorí ešte nezaplatili členský poplatok. Ich profily sú viditeľné, vidia profilové fotografie rozmazane a nemôžu písať ani odpovedať na správy. Ich členstvo je časovo neobmedzené.

Pasívni členovia (ich aktívne - platené členstvo skončilo a nebolo obnovené), tiež vidia profilové fotografie rozmazané, môžu čítať prichádzajúce správy, ale nemôžu písať alebo odpovedať na správy. Aktívne členstvo si môžu kedykoľvek obnoviť.

Iba aktívni - platiaci členovia môžu vidieť profilové fotografie jasne a môžu odpisovať na správy.

Ex členovia sú dočasne neviditeľní, kedykoľvek si môžu členstvo aktivovať.

 

Koľko stojí aktívne členstvo na katRande?

Odpoveď nájdete v Cenníku.

Ako si môžete aktivovať členstvo?

Aktivovať členstvo z nového alebo pasívneho členstva si môžete tak, že po prihlásení do Vášho profilu kliknite na Domov.  V hornej časti kliknite na Aktivovať členstvo (červeným písmom). Dostanete sa do časti Členstvo, kde budete mať možnosť vybrať si 3 mesačné alebo 12 mesačné členstvo. V Ďalšom kroku si môžete vybrať platbu prostredníctvom PayPalu alebo Bankového prevodu (aj možnosť platby na pošte). 

 

Prečo je katRande platená zoznamka?

  1. Na našej zoznamke nenájdete žiadnu platenú reklamu, ktorá by Vás vyrušovala.
  2. Registračným poplatkom pokrývame náklady na vysoko bezpečné zabezpečenie stránky, technickú stránku, komunikáciu s členmi katRande, marketing atď.
  3. KKC 2434 Spravodlivá mzda je oprávneným ovocím práce. Odopierať ju alebo zadržiavať môže byť veľkou nespravodlivosťou. Pri posúdení spravodlivej odmeny za prácu treba brať do úvahy potreby a zároveň prínos každého: „Prácu treba odmeniť tak, aby sa človekovi a jeho rodinným príslušníkom poskytli prostriedky na dôstojné rozvíjanie materiálneho, spoločenského, kultúrneho a duchovného života, majúc na zreteli službu a produktivitu každého jednotlivca, ako aj situáciu podniku a spoločné dobro.“
  4. V neposlednom rade, poplatok je zabezpečením toho, aby na katRande neboli ľudia, ktorí to so zoznamovaním nemyslia vážne.
  5. Ako zrušiť členstvo na katRande?

Nájsť partnera pre život


Stať sa členom