"Rýchle rande" odštartovalo úspešne

V minulom roku sme začali organizovať speed datingy katRande v 8 mestách po celom Slovensku (Bratislava, Trnava, Nitra, Žilina, Košice, Trenčín, Poprad, Banská Bystrica).

Hoci vám nemôžeme poskytnúť štatistiku, koľko párov vzniklo (ale verte, je ich dosť :-)), sme radi, že mnohí z vás mali odvahu a dôveru a prišli spoznať 10 nových partnerov/partneriek na "rýchle rande".

Bola to i pre nás nová skúsenosť a veľmi príjemne ste nás prekvapili. V niektorých mestách tým, ako sa registrácia naplnila raketovo rýchlo, inde zasa doslova búrlivou atmosférou, v ktorej nebolo počuť ani zvonček ukončujúci rozhovor.

Tešili sme sa, keď ste sa po oficiálnom konci speed datingu rozhodli ísť si ešte spoločne posedieť do kaviarne alebo sa v menšej skupinke prejsť večerným mestom.

Z vašich osobných svedectiev vieme, že niektorým mužom pomohol speed dating prelomiť komunikačnú bariéru a dnes už nemáte problém osloviť ženu vašich predstáv.

Ďakujeme vám za vašu podporu a tešíme sa, že mnohí z vás si obľúbili tento rýchly spôsob zoznámenia sa „tvárou v tvár“. Spoznali ste nových ľudí a mnohí z vás začali vďaka speed datingu aj nové vzťahy.

Jedným z nich bol aj Peter, ktorý na speed dating prišiel aj napriek komplikovanej rodinnej situácii a stretol na ňom Tú pravú...

„...Ďakujem za projekt speed dating. Zúčastnil som sa ho aj napriek rodinným komplikáciám a som rad, že som tam bol. Vďaka vám i Božej láske, som tam spoznal dievča, ktoré sa mi páčilo už od prvej chvíle a v súčasnej dobe sa stretávame. Páči sa mi jej otvorený a priamy pohľad na katolícku vieru a život samotný. Vďaka nej sa my otvorilo srdce a je v ňom miesto iba pre ňu“.  

Prajeme vám, aby ste  v novom roku nabrali odvahu spoznávali aj touto formou nových ľudí. Chcem vás zároveň poprosiť o  zdieľanie pozvánok na speed datingy katRande prostredníctvom fb katRande alebo mailov. Čím viac ľudí sa o „rýchlom rande“ dozvie, tým pestrejšie budú speed datingy a zároveň sa zvýši aj vaša šanca stretnúť toho pravého.

Požehnaný rok 2018!

katRande tím

Zobraziť všetky novinky

Nájsť partnera pre život


Stať sa členom