Vychutnaj si sviatok sv. Valentína

Lepšie je byť bez muža, ako byť s nesprávnym mužom a lepšie je byť bez ženy, ako s nesprávnou ženou

Jedna z legiend o vzniku sviatku sv. Valentína hovorí, že v polovici februára si vtáci začínajú hľadať svoj pár. 14 február sa tak stal sviatkom nielen zaľúbených, mladomanželov, ale aj hľadajúcich pravú lásku. Iný výklad odkazu tohto sviatku zas hovorí o láske medzi Bohom a človekom, ktorý je stvorený na obraz Boha. V Láske prichádza pokoj a solidarita, jednota a čistota.

Urob si z dneška špeciálny deň. Si slobodný, tak si ho vychutnaj podľa svojho gusta.

Ponúkame Ti pár nápadov:

- Sprav si radosť, urob niečo pre seba. Možno je niečo, čo si dlhšie odkladal na vhodnú príležitosť.

- Pozvi na kávu alebo na pivo slobodného kamaráta alebo kamarátku a strávte spolu príjemný večer.

- Zájdi do fitka alebo dobrú masáž.

- Navštív rodičov, starých rodičov alebo priateľov, ktorí sú vám ako rodina.

- Zájdi do chrámu Pána a poďakuj mu za všetko, čím Ťa obdaroval a povedz Mu o svojich pocitoch. Veď On Ťa skúma a vie o Tebe všetko; „Ty vieš, či sedím a či stojím. Už zďaleka vnímaš moje myšlienky: či kráčam a či odpočívam, ty ma sleduješ. A všetky moje cesty sú ti známe. Hoci ešte slovo nemám ani na jazyku, ty, Pane, už vieš, čo chcem povedať. Obklopuješ ma spredu i zozadu a kladieš na mňa svoju ruku.“

Žalm 139

Ak však chceš byť človekom, ktorý pozerá do budúcnosti, buďte aktívny a využite výhodnú ponuku členstva. S kupónom Valentín si môžeš predplatiť ročné členstvo na katRande za polovičnú cenu. Ako na to? Vo Vašom profile kliknite na Aktivovať členstvo a do kolónky "kód kupónu" stačí vpísať "Valentín". Táto ponuka platí do 23. februára 2020.

Prajeme Ti požehnaného Valentína! Katande tím

Zobraziť všetky novinky

Nájsť partnera pre život


Stať sa členom