S veľkou dôverou v naplnenie Božieho plánu: Nikdy sa navzdávajte!

 

Milý kathTreff tím!

Dokonané je! Dňa 24. mája 2014 sme spoločne podpísali večnú zmluvu života a stali sa manželmi - a je to neopísateľne krásne!

V októbri 2012 sme sa zaregistrovali  - Markus v Norimbergu a ja v Dolnom Rakúsku. Diskrétne - 500 km delilo naše srdcia.

Po veľmi intenzívnej mailovej komunikácií sme čoskoro vedeli, že sme stvorení jeden pre druhého.Vybavený  rovnakým neotrasiteľným základom – Boh, nám spoločný čas preletel. Len tri víkendy sme prešli bez toho, aby sme sa videli a neprešiel žiadny deň, aby sme sa nepočuli – vďaka Skypu!

V máji 2013 nasledovalo požiadanie o ruku a zásnuby v neopísateľne krásnom kostole v Štajersku! Potom začalo obdobie svadobných príprav, ktoré ubehlo veľmi rýchlo. Svadba sa konala v máji 2014 v rodnom meste mojej manželky v Hornom Falsku a za obdobie našich skúšok sme boli odmenení nádherným počasím.

Ďakujeme všetkým tým, ktorí nás sprevádzali na našich, niekedy spletitých cestách života a pomáhali nám nikdy sa nevzdávať našich cieľov.

Naša špeciálna vďaka KathTreff tímu za túto platformu a milujúcemu Bohu, ktorý nám pomohol nájsť sa. So správnym partnerom na boku máme základ pre naše manželstvo. Zdanlivo neprekonateľná vzdialenosť sa s láskou dá spoločne zvládnuť!

Všetkým tým, ktorí vytrvalo hľadajú svoje šťastie a ešte nenadišiel ich čas odkazujeme: Dôverujte Božiemu plánu a Jeho nekonečnej dobrote a nikdy sa nevzdávajte!

fotografia: archív Markus a Klára

 

Všetky úspešné príbehy