Ako funguje katRande?

Krátky a jednoduchý manuál

katRande.org je platformou na hľadanie partnerov, ktorí svoj život orientujú podľa učenia Cirkvi. Tu je krátky prehľad ako katRande funguje a čo od neho môžeme očakávať. KatRande je zámerne jednoduchá a navrhnutá tak, aby Vám ušetriť čas.

Náš katRande tím robí všetko pre hladký chod a zabezpečenie vysokej úrovne a serióznosti. Katolícka zoznamka katRande je vybavená certifikátom vysokého stupňa zabezpečenia.

V krátkosti Vám opíšeme jej najdôležitejšie funkcie:

Domov

Po prihlásení vo Vašom  používateľskom konte na KatRande, sa dostanete do sekcie Domov. Nájdete tu aktuálne dianie, najnovšie správy, oznamy a diskusie vo fóre. Prostredníctvom fotografií môžete spoznať nových členov spoločenstva katRande. Každý deň tu pribúdajú noví členovia - týmto spôsobom ich nemôžete prehliadnuť (úplný zoznam však uvidíte, keď kliknete na Noví členovia, pretože nie všetci prichádzajúci členovia majú profilovú fotografiu).  

V kolónke Narodeniny uvidíte tých, ktorí v týchto dňoch oslavujú svoj sviatok. Ak im chcete zablahoželať, stačí  vybrať fotografiu, zobraziť profil a poslať osobný odkaz.

Profil

Do Profilu zadajte údaje, ktoré chcete zdieľať s inými členmi. Tak si môžu o Vás vytvoriť prvý dojem. A nezabudnite pritom na fotografiu, ktorá Vás vystihuje. Tá totiž poviem niekedy viac, ako tisíc slov...

Údaje zadajte a uložte – a hotovo! Zmeny je možné urobiť kedykoľvek. Prostredníctvom Vami slobodne zvoleného používateľského mena môžete zostať v anonymite. Ako člen si môžete prezerať profily ostatných  členov a spoznať zaujímavých ľudí, nových priateľov a možno aj nájsť partnera na celý život.

KatRande  pôsobí v niekoľkých krajinách, profil teda môže byť vytvorený, na požiadanie, aj v iných jazykoch.

Test zhody

S naším kresťansky orientovaným Testom zhody si môžete overiť základnú zhodu medzi Vami a ostatnými členmi. Otázky týkajúce sa charakteru, životného štýlu a základných postojov sú v popredí. Niektoré populárne zoznamky majú tiež testy, ale len katRande test Vám umožní zamerať sa na podstatné otázky a témy, ktoré sú dôležité pre úspešný vzťah. Test zhody môžete aktivovať v sekcii Profil. Povzbudzujeme Vás k tomu, aby ste si našli čas na jeho vyplnenie, prostredníctvom neho môžete vyhľadávať partnerov podľa stupňa zhody.

E-mailová adresa

Jednoducho a bez prezradenia vašej  e-mailovej adresy môžete komunikovať cez on-line schránku na katRande s ostatnými členmi. Z tejto súkromnej schránky môžete ľahko a nepozorovane správy posielať, prijímať a čítať.

Diskusné fórum

Na tomto fóre máte príležitosť k interakcii s ostatnými, diskutovať a priniesť nové myšlienky. Spoznáte veľa milých ľudí. Každý člen môže sám vytvárať nové témy. Je to jednoduché a zábavné!  

Pripravované akcie

V našom kalendári nájdete odkazy na akcie, semináre či udalosti, ktoré sú zaujímavé pre kresťanských singlov. Každý člen tam môže pridať termín akcie vo svojom okolí. Samotné KatRande pravidelne pozýva na stretnutia a voľnočasové aktivity. Srdečne vitajte. Stále sa niečo deje!

Funkcia hľadania

Ako nájdem partnera, ktorý sa ku mne hodí? Naša funkcia vyhľadávania Vám umožní hľadať partnera podľa dôležitých kritérií, napr. veku, vzdelania, vzdialenosti od Vášho bydliska, alebo podľa záľub. Vzhľadom k tomu, že katRande funguje vo viacerých európskych  štátoch, môžete jedným kliknutím vstúpiť na zoznamku vybratej krajiny.

Nájdené profily  môžete organizovať a prezerať jednotlivo podľa posledného prihlásenia, zodpovedajúceho výsledku Testu zhody alebo veku. Profily jednotlivých členov sú veľmi výrečné!

Zaujímavý profil môžete vložiť do zoznamu želaní. Prostredníctvom našej on-line poštovej schránky môžete, kontaktovať zaujímavého člena  bez toho, aby ste museli uviesť vaše meno a osobné údaje. Veľa priateľstiev a manželstiev sa takto začalo.

Osobný chat

Nekomplikovanú komunikáciu umožňuje náš súkromný chat. Je to rýchly „pokec“, ktorý môžu vidieť iba dvaja členovia. Stačí len vybrať člena z displeja "Kto je online" - a môžete chatovať. Aj chat v skrytom režime je možný, takže  ostatní členovia nezistia, či ste online. K dispozícii samozrejme máte tiež možnosť zakázať chat.

Skupinový chatroom

Skupinu na chatovanie, ktorej sa môžu zúčastniť viacerí členovia, môže  aktivovať každý jej člen. V závislosti od záujmu o  tému sa môžete  ľahko zapojiť do existujúcich diskusií. Je to jednoduché a zábavné. Chat v skupine nájdete, keď ste prihlásený, v ľavom dolnom rohu pod názvom diskusné miestnosti.

Porozumenie, keď sa obaja označia za  zaujímavých

Je niekto, kto Vás zaujal? Dajte mu svoj „Like“! Naša funkcia "Like" Vás  diskrétne informuje, keď Vás niekto tiež považuje za zaujímavú/zaujímavého. Skvelá možnosť  ako sa spoznať! Na stránke profilu pre Vás zaujímavého člena si môžete nájsť vpravo hore tlačidlo "Like". Ak ho zvolíte, budete upozornení akonáhle  to urobí aj on/ona.

kathTreff-International

Stále viac krajín sa pripája k našej katolíckej medzinárodnej platforme kathTreff-International! Sme veľmi radi, že sú tu nezadaní z nemecky hovoriacich krajín,  Maďarska, Chorvátska, Litvy, Lotyšska, Slovinska, Portugalska. Pre našich členov to znamená, že každý kto sa zaujíma o iné krajiny a jazyky, môže v spomínanej krajine spoznať nezadaných katolíkov. V akom jazyku človek komunikuje samozrejme zostáva úplne na jeho rozhodnutí. Vlastný profil môže byť vytvorený aj v niekoľkých jazykoch.

Budeme radi, ak nám prejavíte svoju dôveru a pripojíte sa ku katRande!

Gudrun Kugler

Zobraziť všetky novinky