Ako efektívne komunikovať na katRande

Alfou a omegou je Váš profil. Čím bude podrobnejší, tým viac tém na spoločnú konverzáciu nájdete. Buďte úprimní a nezabudnite spomenúť v čom ste jedinečný. Že neviete, v čom ste jedinečný? Tak to sa ešte dobre nepoznáte. :-)

-         Fotografia má veľkú moc. Oveľa lepšie sa komunikuje s niekým, koho vidíte. O tom, že fotografia povie viac, ako tisíc slov sme už písali: https://www.katrande.org/index.php?id=168&details=OWADaAaj

-         Zabudnite na stereotyp, že komunikáciu začínajú muži. Nečakajte a oslovte ho! Skvelou príležitosťou je blahoželanie k narodeninám alebo spoločná záľuba, ktorá Vás v jeho profile zaujala. Nechajte sa viesť svojim vnútorným hlasom a keď Vás niečím oslovil, jednoducho mu napíšte. -         Chatujte!

-         Nevstupujte do konverzácia len s tým, že si chcete nájsť partnera. KatRande je spoločenstvom slobodných, ktorí sú rovnakí ako Vy! Môžete nájsť niekoho, s kým zájdete do kina, poprechádzate sa v prírode,  alebo sa v čajovni ukryjete pred zimou.

-         Využívajte Fórum. Ak vás niečo zaujalo, trápi, alebo sa chcete len tak zdieľať, napíšte to na fórum. Diskusia na zaujímavú tému môže byť začiatkom priateľstva alebo vzťahu.

-         Ak sa Vám niekto páči, ale v súčasnej dobe nie je aktívnym členom, netrápte sa a napíšte mu/jej mail. Určte ho dostane a ostáva na ňom/nej či si aktivuje členstvo a odpíše Vám.

-         Na záver by sme Vás chceli poprosiť, aby ste odpovedali na maily. Stačí krátko, ale odpoveď je znakom slušnosti a rešpektu.

 

Váš katRande tím

Zobraziť všetky novinky