Happy birthday, katRande!

Naše spoločenstvo katRande oslavuje

Pred troma rokmi, 1. mája, vznikla naša katolícka zoznamka katRande. Spoločenstvo slobodných, ktorí si vo viere hľadajú partnerov pre život. Miesto, kde môžete spoznávať nových ľudí na internetovej zoznamke, z čí do očí počas rýchleho rande – speed dating katRande v 7 mestách na celom Slovensku alebo na duchovných obnovách či víkendovkách pre slobodných.

Chceme vám poďakovať za podporu a dôveru, ktorá  nás veľmi teší, ale aj zaväzuje. Rady našich členov sa rozrástli a mnoho párov, ktoré sa spoznali prostredníctvom katRande už uzavrelo sviatostné manželstvo alebo svoje vzťahy rozvíjajú  už mimo nášho spoločenstva.

Prijmite spolu s nami blahoželanie k nášmu dnešnému sviatku od Gudrun Kugler, zakladateľky kathTreff International:

"Drahý katRande tím, drahí člnovia katRande,

žijeme vo svete, ktorý nám ponúka veľa rôznych možností a kde môžeme mať všetko, po čom túžime. Súčasne však existuje veľa chudoby, osamelosti a zúfalstva. Zdá sa, že ešte nikdy nebol taký veľký hlad po  viere, nádeji a láske. "Soľ" a "svetlo" sú zúfalo potrebné.

A to je to, čím si Ty. To je to, čo chce katRande podporovať. Keď vzniknú priateľstvá, keď sa uskutočňuje vzájomná podpora, keď rastie láska a vzniknú manželstvá - vtedy sa posilňuje Kristovo telo. Kresťanské rodiny sú pokladom spoločnosti. Keď prostredníctvom katRande vznikajú kresťanských rodiny, je to prospešné pre celú spoločnosť.

Preto som veľmi vďačná tímu katRande, za službu, ktorú robí a taktiež každému členovi katRande, ktorý využíva túto službu, prichádza na stretnutia, modlí sa, i za každého, kto šíri Božie slovo. Pokračujte v podpore tejto misie - a to najlepšie tým, že o katRande poviete svojim priateľom."

S pozdravom, Gudrun z Viedne

Nech Vás pri hľadaní životného partnera sprevádza sv. Jozef,

katRande tím

Zobraziť všetky novinky

Nájsť partnera pre život


Stať sa členom